Lessenreeks | Yoga aan het bloemenveld
Heerlijk vertragen en even uit je dagelijkse routine komen, Joëlle van Pose helpt je hier maar al te graag bij tijdens haar Slow flow yoga aan de rand van het bloemenveld van Bloemenwij.

Yoga aan het bloemenveld
Kom genieten van tijd voor jezelf op de prachtige plek van het bloemenveld van Bloemenwij. Neem een moment om te connecteren met jezelf op je yogamat midden in het groen met zicht op prachtige bloemen. Een heerlijke manier van vertragen en even uit je dagelijkse routine te komen.
Je hoeft geen ervaring te hebben met yoga om deel te nemen
Je kan na de yogasessie wandelen in het bloemenveld en vrijblijvend zelf een boeket plukken.
Praktisch
Wanneer:
Lentereeks: 5 lessen op dinsdag 26 mei, 2, 9, 16, en 23 juni (18:00 tot 19:15 of 19:30 tot 20:45)
Zomerreeks: 3 lessen op dinsdag 11, 18 en 25 augustus (18:00 tot 19:15 of 19:30 tot 20:45)
Locatie:
Bloemenwij, op de velden van De Wassende Maan - Beekstraat 35, 9800 Astene
Inschrijven en meer info:
https://p-o-s-e.be/yoga/yoga-in-de-natuur/yoga-aan-het-bloemenveld of knop bovenaan deze pagina. Hier vind je ook meer info over het vrijblijvend plukmoment na de lessen.
Kostprijs:
Inschrijven kan je doen voor de volledige reeks maar ook voor een losse les.
€ 20 (losse les)
€ 90 (5 lessen lentereeks)
€ 54 (3 lessen zomerreeks)
Meebrengen:
- voor de yogasessie: neem je eigen matje of grote badhanddoek mee en een warm deken
- voor het vrijblijvend plukmoment na de yoga: een emmer en schaartje (er zijn een paar schaartjes die je kan lenen ter plaatse)
